Network | Pribava
Dobrodošli Na Staru Web Stranicu. Molim Sve Goste I Članove Da Se REGISTRUJU Na Novu Oficijalnu Stranicu http://pribava.info/ . Hvala Na Razumijevanju !!!

S Poštovanjem Vaš
Network | Pribava - Pribava Info Te@m
Dobro Nam Došli I Ljuti Ne Otišli !!!

Messi, Messi, Messi, Messi...

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down

Network | Pribava Messi, Messi, Messi, Messi...

Komentar by Admin on Tue 06 Apr 2010, 23:54

Sa nevjerovatna četiri pogotka fenomenalni Lionel Messi je Barceloni donio fantastičnu pobjedu od 4:1 nad Arsenalom i ovjerio joj dvoboj sa Interom u polufinalu Lige prvaka.

Nogometaši Barcelone izborili su polufinale Lige prvaka uvjerljivom pobjedom nad Arsenalnom.

Iako je Arsenal poveo golom Bendtnera u 28. minuti susreta, slavlje Arsenala nije dugo trajalo. Fantastični Messi poentirao je već u 21. minuti izjednačivši rezultat na 1-1. U samo pet minuta (u 37. i 41. minuti) Messi postiže još dva pogotka i postiže hattrick. Argentincu ni to nije bilo dovoljno pa je samo minut prija kraja utakmice ponovo šokirao Arsenal postigavši svoj 4. pogodak u utakmici.

Barcelona će u polufinalu igrati protiv Intera koji je danas savladao ruski CSKA.