Network | Pribava
Dobrodošli Na Staru Web Stranicu. Molim Sve Goste I Članove Da Se REGISTRUJU Na Novu Oficijalnu Stranicu http://pribava.info/ . Hvala Na Razumijevanju !!!

Komentar by Admin on Fri 02 Apr 2010, 01:08

Ekipa njemačkog Wolfsburga naših reprezentativaca Edina Džeke i Zvjezdana Misimovića poražena je s 2:1 na gostovanju kod engleskog Fulhama u prvoj utakmici četvrtfinala Europa lige.

Londonski je klub na svome travnjaku osigurao pobjedu u tvrdoj utakmici u kojoj se sve bitno dogodilo u drugom poluvremenu. Bobby Zamora je u 59. minuti udarcem lijevom nogom s oko petnaestak metara svladao Diega Benaglija. Samo četiri minute kasnije Zamora je asistirao Damienu Duffu za 2-0, ali Fulham nije uspio sačuvati veliku prednost.

U 89. minuti je nakon ubacivanja bosansko-hercegovačkog reprezentativca Zvjezdana Misimovića s desne strane precizan je bio Alexander Madlung. Misimović je, kao i Edin Džeko, na terenu proveo svih 90 minuta.