Network | Pribava
Dobrodošli Na Staru Web Stranicu. Molim Sve Goste I Članove Da Se REGISTRUJU Na Novu Oficijalnu Stranicu http://pribava.info/ . Hvala Na Razumijevanju !!!

S Poštovanjem Vaš
Network | Pribava - Pribava Info Te@m
Dobro Nam Došli I Ljuti Ne Otišli !!!

Liga prvaka: Interu 2-1 prednost protiv Chelseaja, CSKA i Sevilla odigrali 1:1

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down

Network | Pribava Liga prvaka: Interu 2-1 prednost protiv Chelseaja, CSKA i Sevilla odigrali 1:1

Komentar by Admin on Thu 25 Feb 2010, 01:52

Izjednačenje za Chelsea postigao je Kalou u 51. minuti

Fudbaleri Intera su u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka u Milanu savladali Chelsea sa 2:1.

Chelsea je potučen večeras rezultatom 2:1 od solidnog Internazionalea u Milanu u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka, a možda će biti suočen i sa gubitkom Petra Cecha do kraja sezone.

Cech je izbačen iz stroja zbog teške povrede koljena, a u Chelseaju se boje da se radi o kompliciranoj unutrašnjoj povredi ligamenta zbog koje bi mogao biti van terena sve do ljeta.

Odlična igra Mourinhovog Intera na početku utakmice bila je nagrađena nakon tri minute, nakon što je Wesley Sneijder uzrokovao konfuziju u odbrani Chelseaja. Samuel Eto'o sa lijeve strane pronalazi Diega Milita koji postiže prvi pogodak za Inter.

Iako je Chelsea izjednačio golom Salomona Kaloua u 51. minuti, Inter dolazi u vodstvo samo četiri minute kasnije golom Estebana Cambiassa.

CSKA i Sevilla odigrali 1:1

U Moskvi su CSKA i Sevilla odigrali neriješeno 1:1. Gosti su poveli u 25. minuti golom Negreda, a konačnih 1:1 postavio je Gonzalez u 66. minuti.

Uzvratni susreti na rasporedu su 16. marta.