Network | Pribava
Dobrodošli Na Staru Web Stranicu. Molim Sve Goste I Članove Da Se REGISTRUJU Na Novu Oficijalnu Stranicu http://pribava.info/ . Hvala Na Razumijevanju !!!

S Poštovanjem Vaš
Network | Pribava - Pribava Info Te@m
Dobro Nam Došli I Ljuti Ne Otišli !!!

Vikendica izgorjela jer su lopovi ostavili uključen rešo

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down

Network | Pribava Vikendica izgorjela jer su lopovi ostavili uključen rešo

Komentar by Admin on Sat 20 Feb 2010, 20:23

Šteta veća od 25.000 KM
Vikendice na području gračaničke općine ponovo su se našle na meti provalnika, ali i piromana. Prije nekoliko dana provaljeno je u šest vikendica na području Straževca i Hurija kod Gračanice. Najgore je prošao vlasnik vikendice Izudin Zildžić, zvani Zuhdija, čija je vikendica zapaljena.

- U nedjelju sam bio u svojoj vikendici na Hurijama. Dobio sam rješenje za penziju, pa sam došao da to malo proslavim. Oko 19 sati otišao sam kući u Gračanicu, a iste večeri u nju su provalili lopovi, tu su jeli, pili i ostavili uključen rešo koji je bio uzrok što je vikendica planula i do temelja izgorjela. U njom sam imao vrijednih stvari. Šteta je veća od 25.000 KM - kazao je vidno uzbuđen Zildžić.

Preksinoć su lopovi obili i vikendicu Hasana Avdića u Doborovcima Donjim, na samom prijevoju vrha Monj, i odnijeli agregat za proizvodnju struje, muzičku liniju i druge vrijedne stvari.

(Network | Pribava)

Admin
Admin
Admin

Broj komentara
Broj komentara:
874/1000  (874/1000)

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh