Network | Pribava
Dobrodošli Na Staru Web Stranicu. Molim Sve Goste I Članove Da Se REGISTRUJU Na Novu Oficijalnu Stranicu http://pribava.info/ . Hvala Na Razumijevanju !!!

S Poštovanjem Vaš
Network | Pribava - Pribava Info Te@m
Dobro Nam Došli I Ljuti Ne Otišli !!!

NK Pribava bolja od federalnog drugoligaša

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down

Network | Pribava NK Pribava bolja od federalnog drugoligaša

Komentar by Admin on Thu 21 May 2009, 16:02

NK Pribava – NK Tuzla 0:0 (0:0) (4:3 penali)

NK Pribava

Pribava. Stadion NK Pribava. Gledalaca oko 100. Glavni sudija: Elmir Gazetić (Lukavac). Pomoćnici: Admir Borić i Mevludin Tufekčić (oba iz Lukavca). Delegat: Zijad Gazetić (Lukavac). Žuti kartoni: Majdančić (Tuzla).

Igrač utakmice: Selmir Brkić (Pribava ) – 7,5

NK Pribava: Brkić 7,5, Kopačić 6, Bajić 6,5, Džambo 6,5 (od 65. Nurkanović 6), Kadić 6,5, Gajnulović 6,5 , Šiko 6,5, Džafić 6 (od 46. Sulejmanović 6,5), Jukan 7 Durmić 7, J. Jukan 7 ( od 84. Konjić)
Trener: Fahrudin Kadić

NK Tuzla : Maksimović 7, Grabovica 6, Alić 6, Ed. Dedić 6,5, Tirić 6, Em. Dedić 6,5, Mešić 6 (od 57. Mehmedović 6), Osmanbegović 6, Mujkić 6, Hamidović 6, Majdančić 6,5 (od 69. Ahmetović)
Trener: Milenko Bošnjaković

Već prve minute susreta pokazale su da domaći sastav, član medjuopćinske lige, neće nimalo respektovati federalnog drugoligaša i da će pitanje pobjednika ostati otvoreno do posljednjeg zvižduka sudije. Nakon početnog ispitivanja snaga prvi su zaprijetili gosti i to u 11. minutu, kada je Osmanbegović glavom sa sedam , osam metara šutirao pored same desne stative gola domaćih. Gosti su do pogotka mogli i u 28. minutu nakon kornera i odbijene lopte, koju je Hamidović sa oko 20 metara opalio kao iz topa, a ona je pogodila nekog od stopera domaćih i zamalo prevarila i golmana Brkića, koji je krajnjim naporom izbacio loptu u korner. U finišu poluvremena i domaći su stvorili nekoliko dobrih prilika, a najizglednija je bila ona Amira Jukana u 45. minutu kada je iz slobodnog udarca sa oko 20 metara gadjao lijeve rašlje,a golman Tuzlaka napravio paradu i izbacio loptu u korner.

U nastavku susreta domaći su zagospodarili terenom i vršili stalni pritisak prema golu gostiju, dok su se izabranici trenera Milenka Bošnjakovića uglavnom orijentisali na čuvanje vlastite mreže i brze kontranapade iz kojih su ugrožavali gol domaćih. Iz jedne takve brze kontre Osmanbegović je u 53. minutu mogao donijeti prednost svojoj ekipi ali je njegov oštar šut sa ivice šesnaesterca zaustavio dobro postavljeni Brkić. U 70. minutu na šut se sa oko 25 metara odlučio veteran u redovima Pribave Sead Kadić, lopta je fijuknula prema lijevom gornjem uglu, a golman gostiju Maksimović je paradom spašavo svoju mrežu. Nakon što je odlični sudija Elmir Gazetić odsvirao kraj regularnog dijela susreta , prišlo se izvodjenju jedanaesteraca, u čemu su Pribavljani bili uspješniji, jer su zapucali jedan , a Tuzlaci dva šuta sa bijele tačke.

Vise fotografija u GALERIJI

(Sport In)

Admin
Admin
Admin

Broj komentara
Broj komentara:
874/1000  (874/1000)

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Network | Pribava Re: NK Pribava bolja od federalnog drugoligaša

Komentar by dzamboasim@hotmail.com on Tue 02 Jun 2009, 00:11

lijepo osmisljena ideja i citav forum

samo nemoj sve kopirat i prenosit od Uce sto se tice sporta
i kopiranja tema sa gracanica.net

postavi vise administratora ili stha ja znam...

jer ovdje ima vise tema o gr. nego pribavi :S
a trebalo bi suprotno

dzamboasim@hotmail.com
Poseban Član
Poseban Član

Broj komentara
Broj komentara:
1/100  (1/100)

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Network | Pribava pozz

Komentar by Admin on Tue 02 Jun 2009, 01:07

dzamboasim@hotmail.com (citat):lijepo osmisljena ideja i citav forum

samo nemoj sve kopirat i prenosit od Uce sto se tice sporta
i kopiranja tema sa gracanica.net

postavi vise administratora ili stha ja znam...

jer ovdje ima vise tema o gr. nego pribavi :S
a trebalo bi suprotno

hvala za forum,,a ovo sto je kopirano od Uce je vezano za nas sport,,jbg ipak ja nisam novinar,,pa da pisem izvjestaje,i sta ja znam,,a sto se tice gracanice postavljene su samo neke glavne teme,,,nesto sto je bas glavno,,a u Pribavi nema nekih vaznih događaja,,da o tome pisem,,pa zato ubacujem neke vazne vijesti sa ostalih stranica..

pozzz i nadam se da je uredu,, lol! lol!

Admin
Admin
Admin

Broj komentara
Broj komentara:
874/1000  (874/1000)

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Network | Pribava Re: NK Pribava bolja od federalnog drugoligaša

Komentar by Sponsored content

Sponsored content

Na vrh Go down