Network | Pribava
Dobrodošli Na Staru Web Stranicu. Molim Sve Goste I Članove Da Se REGISTRUJU Na Novu Oficijalnu Stranicu http://pribava.info/ . Hvala Na Razumijevanju !!!

Komentar by Admin on Sat 09 May 2009, 18:56

Stuttgart je deklasirao vodeći Wolfsburg 4:1, četiri pogotka Gomeza, a važne bodove u borbi za titulu osvojili su Bayern i Hertha.

Tek što se krenulo s centra Stuttgart je poveo a strijelac je Gomez koji je sjajnim udarcem glavom pogodio same rašlje i to samo nakon 30 sekundi igre. Isti igrač je nakon 20 minuta pogodio za povećanje prednosti a ovoga puta mu nije bilo teško ubaciti loptu u mrežu jer ga je idealno poslužio Cacau. Misimović je u 37. minuti zbog povrede napustio igru a Edin Džeko je u tim trenucima spretno reagirao nakon slobodnog udarca te je smanjio rezultat na 2:1.

Veliku šansu za poravnanje početkom drugog dijela propustio je Zaccardo kada je sa samo dva metra uspio promašiti prazna vrata. Kazna ubrzo stiže u liku neumoljivog Gomeza koji lijevom nogom pogađa za hat-trick i vodstvo 3:1 Stuttgarta. Konačnih 4:1 postavio je fenomenalni Mario Gomez koji je tako sa četiri pogotka torpedirao vodeći Wolfsburg.

Bayern je golom Sose vodio na gostovanju u Cottbusu no domaćin je poravnao preko Ilieva u 43. minuti. Ipak, u nastavku je Bayern bio bolji a za 2:1 pogađa Demichelis koji se najbolje snašao nakon izvedenog kornera. Samo nekoliko trenutaka kasnije Podolski se upisao u listu strijelaca za sigurnih 3:1. Hertha je pobjedom protiv Bochuma 2:0 zadržala izglede da se okiti naslovom prvaka. Pantelić je bio strijelac prvog pogotka a Raffael je pogodio za konačnih 2:0.

Sejad Salihović je sjajnim pogotkom iz slobodnog udarca doveo Hoffenheim u vodstvo protiv Kolna, a pobjedu 2:0 je ovjerio Demba Ba. Dortmund je s visokih 4:0 savladao Karsluher dok je susret Hannovera i Eintrachta okončan bez pobjednika 1:1.