Network | Pribava
Dobrodošli Na Staru Web Stranicu. Molim Sve Goste I Članove Da Se REGISTRUJU Na Novu Oficijalnu Stranicu http://pribava.info/ . Hvala Na Razumijevanju !!!

Ronaldo slavi svoj pogodak

U revanš susretu polufinala Lige šampiona, na Emirates stadionu snage su odmjerili domaći Arsenal i branitelj titule iz prošle sezone Manchester United. Rezultat je glasio 1:3 za Manchester United, a ukupno 1:4. Klub sa Old Trafforda u prvom meču slavio je rezultatom 1:0, pa je s tim minimalnim vodstvom došao u London, s ciljem plasmana u svoje drguo po redu finale.

Tim Arsenea Wengera je bio desetkovan povredama, što se odrazilo i na igru. Manchester United je je došao prvi do gola pogotkom Ji Sung Parka u 8' minuti. Tri minute poslije najbolji igrač svijeta u 2008. godini Christiano Ronaldo je pogodio za vodstvo od 0:2.

Već je tada bilo jasno ko ide dalje, a popularni Crveni đavoli kontrolisali su veći dio igre. U 61. minuti Ronaldo je postigao svoj drugi pogodak na utakmici i rezultat je glasio 0:3. U 75. minuti isključen je Darren Fletcher, a sa bijele tačke utješni pogodak za Arsenal je postigao Robin Van Persie.

U sutrašnjem susretu na Stamford Bridgeu susrest će se prošlogodišnji finalist Chelsea i šampion iz 2006. godine Barcelona, koja dolazi prepuna samopouzdanja poslije velikog trijumfa u Primeri u Madridu nad Realom od 2:6.